بازدید: 32 بازدید
معرفی کتاب ملزومات طراحی فشن- 100 اصل در طراحی مد و لباس

معرفی کتاب ملزومات طراحی فشن- 100 اصل در طراحی مد و لباس

معرفی کتاب ملزومات طراحی فشن- 100 اصل در طراحی مد و لباس

 

Fashion design essentials- 100 Principles of Fashion Design

By: Jay Calderin

 

ملزومات طراحی فشن- 100 اصل در طراحی مد و لباس

بخشی از مقدمه کتاب: «ایده­های خلاقانه با تجربه و تخصص بالا می­روند. این کتاب چالشی را برای طراحان مد مطرح می­کند: به گسترش افق­های دید خود ادامه دهید، مهارت­های خود را تقویت کنید و استراتژی­ها را آزمایش کنید. ایده پشت جمع‌آوری و فهرست‌نویسی اصول اساسی طراحی مد، ساختن چارچوبی برای بررسی هنرمندانه است که طراح بتواند به طور منظم در الهام گرفتن و آموزش تجدیدنظر کند. این کتاب برای کسانی است که به مد علاقه دارند – چه شما یک طراح لباس حرفه­ای، یک دانشجوی طراحی لباس و یا یک علاقه‌مند به مد باشید. دنیای طراحی مد و لباس دائماً در حال تغییر است؛ چیزی که ماه گذشته مد بوده، ممکن است اکنون قدیمی باشد، اما اگر بدانید که چگونه پیشرو و در راس هرم ترندهای روز باشید و مهارت های طراحی خود را به روز نگه دارید، همیشه جلوتر از منحنی خواهید بود. این کتاب اصول، ابزارها و فرایندهایی برای موفقیت هر چه بیشتر از طراحی مد و لباس ارائه می­دهد».

اگر به روند طراحی لباس و چگونگی خلق یک لباس در تمامی مراحل آن از ایده­پردازی تا اجرا علاقه ­مند هستید این کتاب برای شما جذاب خواهد بود. علاوه بر متن زبان اصلی و کامل، این کتاب عکس­هایی کاملا گویا برای فهم بیشتر مطلب دارد.

 

برای استفاده و دانلود رایگان این کتاب مفید و جذاب (با زبان انگلیسی و فایل کامل اصلی) کافی است که کلیک کنید و در صورت تمایل از صفحات مورد علاقه خود پرینت بگیرید.

 

نویسنده: سمیه شیخی

 

 

 

مطالعه بیشتر